SUPER TEAM

P: Marcus Morgan, So., Iowa City West; Ty Langenberg, Jr., Urbandale; Rick Atkins, Sr., Marion. C: Cade Moss, Sr., Johnston; Calvin Harris, Jr., Western Dubuque. 1B: Peyton Williams, Sr., Johnston. 2B: Luke Schaben, Sr., Harlan. SS: Jake Hilmer, Sr., North Linn. 3B: Evan Paulus, Sr., Mason City Newman. OF: Josh Fitzgerald, Sr., Mason City Newman; Brook Heinen, Sr., Urbandale; Andrew Nord, Sr., Johnston; Colten Perkins, Sr., North Polk. UT: Brett Sears, Sr., Harlan; Nick Gottilla, Sr., Davenport Assumption; Colin McCrabb, Sr., Wilton.

CLASS 4-A

First Team

P: Wade Canaday, Sr., Marshalltown; Jacob Tobey, Sr., Johnston; Grayson Drezek, Jr., North Scott. C: Ryan Cooper, Sr., Iowa City West; Alec Patino, Jr., Sioux City East. 1B: Kip Cullinan, Sr., Urbandale. 2B: Peyton Lindmark, Sr., Pleasant Valley. SS: Bryce Crabb, Sr., DM East. 3B: Alex Pentergast, Jr., DM Roosevelt. OF: Logan Gluba, Sr., Davenport West; Evan Martin, Jr., Southeast Polk; Nathan Steenblock, Sr., WDM Dowling; Joe Simpson, So., Clinton. UT: Jason Strunk, Sr., Iowa City West; Alec Nigut, Jr., DM Roosevelt; Sam Goodman, Sr., Western Dubuque.

Second Team

P: Jon Cross, Sr., CR Jefferson; Jack Matthaidess, Jr., North Scott; Jackson Wentworth, So., Waukee. C: Ryan Vermeer, Jr., Ankeny Centennial; Casey Sole, Sr., Cedar Falls. 1B: Drew Logel, Sr., Muscatine. 2B: Carson Schau, Sr., Waukee. SS: Sam Link, Sr., Dubuque Senior. 3B: Joseph Harris, Jr., Marshalltown. OF: Nolan Frey, Jr., Iowa City Liberty; Lincoln Riley, Sr., CR Washington; Desean Giboo, Sr., DM East; Colton DeRocher, Sr., Sioux City East. UT: Jack Young, Jr., Pleasant Valley; Gehrig Christensen, So., Urbandale; Adam Schneider, Sr., Southeast Polk. 

CLASS 3-A

First Team

P: Bryson Bastian, Sr., CR Xavier; Lucas Bixby, Sr., Central DeWitt; Brant Hogue, Jr., Sioux City Heelan. C: Garrett Ries, Sr., CR Xavier; Garrett Finley, Sr., Central DeWitt. 1B: Austin Simpson, Sr., Fairfield. 2B: Mike Pithan, Sr., Sioux City Heelan. SS: Devin Hurdle, Sr., Central DeWitt. 3B: Kyle Moeder, Sr., CR Xavier. OF: Brady Kauzlarich, So., Centerville; Bret Price, Sr., Boone; Nate Schlichting, Jr., Davenport Assumption; Nile Foss, Jr., Carlisle. UT: Jayden Gibson, Sr., Grinnell; Casey Young, Jr., Winterset; Jeff Lamb, Sr., North Polk.

Second Team

P: Logan Smith, Jr., Dallas Center-Grimes; Brandon Schlichting, Sr., Davenport Assumption; Daniel Wright, Jr., Sergeant Bluff-Luton. C: Spencer Kleene, Jr., Sergeant Bluff-Luton; Kade Reinhertson, Jr., Ballard. 1B: Isaiah Henrichs, Sr., Carlisle. 2B: Connor Havlovic, Sr., Waverly-Shell Rock. SS: Jared Sitzmann, Jr., Sioux City Heelan. 3B: McCain Oden, Jr., Centerville. OF: Gage Frank, So., Marion; Isaac Boley, Jr., Dallas Center-Grimes; Tyler Miller, Jr., Oskaloosa; Gabe Thomas, Sr., Pella. UT: Connor Bruck, Jr., Harlan; Jack Luster, Sr., Ballard; Merrick Mathews, So., Centerville. 

CLASS 2-A

First Team

P: Jared Townsend, Sr., Wilton; Hunter Dekkers, Jr., West Sioux; Will Dembski, Sr., Pella Christian. C: Connor Lange, Sr., Missouri Valley; Brady Lukavsky, Sr., West Branch. 1B: Brock Farley, Sr., Denver. 2B: Chantz Stevens, Sr., Wilton. SS: Reece Jamison, Jr., Woodward-Granger. 3B: Trevor Boge, Sr., North Linn. OF: Owen Grover, Sr., Dyersville Beckman; David Seber, Sr., North Linn; Kaden Davis, So., West Marshall; Kayden Kruse, Sr., Ogden. UT: Reece Beuter, Jr., Dike-New Hartford; Anthony Potthoff, Jr., Van Meter; Christian Davidson, So., Pocahontas Area. 

Second Team

P: Steven Nicolay, Sr., Oelwein; Brett Shelton, Sr., DM Christian; Carter Petsche, Sr., Dyersville Beckman. C: Blake Beller, Sr., Hinton; Riley Reed, Sr., Cascade. 1B: Brett Berg, Jr., Van Meter. 2B: Grant Fouch, Sr., Pleasantville. SS: Logan McCoy, Jr., Alta-Aurelia. 3B: Blake Hall, So., Underwood. OF: Kyle Christensen, Sr., Treynor; Hunter Pesek, Jr., New Hampton; Zach Osborn, Sr., Mediapolis; Karson Cantrell, Sr., Louisa-Muscatine. UT: Jace Davidson, Sr., Pocahontas Area; Trevor Slayton, Sr., Davis County; Alex Bice, Jr., Woodward-Granger.

CLASS 1-A

First Team

P: Keaton Parker, Sr., Alburnett; Collin Kramer, Sr., Saint Ansgar; Blaine Harpeneau, So., Remsen St. Mary’s. C: Skyler Waldschmitt, Jr., Remsen St. Mary’s; Colby Page, Sr., Southeast Warren. 1B: Reed Stallman, So., Alburnett. 2B: Bryce Hall, Jr., Southeast Warren. SS: Tanner Bainbridge, Sr., Pekin. 3B: Cole Cassady, Jr., Martensdale-St. Marys. OF: Caleb Comstock, Sr., Pekin; Dean Shaull, Sr., HLV; Kendall Becker, Sr., Don Bosco; Carson Elbert, So., Martensdale-St. Marys. UT: Caleb Banowetz, Jr., Calamus-Wheatland; Cael Frost, So., Don Bosco; Cy Patterson, So., CB St. Albert

Second Team

P: Brody Wolf, Jr., HLV; Tyler Tscherter, Jr., Gladbrook-Reinbeck; Isaac Gavin, Jr., Martensdale-St. Marys. C: Connor Franzen, Sr., Wapsie Valley; Max Burt, 8th, Mason City Newman. 1B: Austin Degen, Sr., Ridge View. 2B: Jack McGuire, Sr., Mason City Newman. SS: Josh Walleser, Sr., Kee. 3B: Spencer Schorg, Jr., Remsen St. Mary’s. OF: Hunter Rickels, Sr., Calamus-Wheatland; Dylan Fry, Sr., Belle Plaine; Damon Schmid, Fr., Kingsley-Pierson; Lance Wright, Jr., CB St. Albert. UT: Bryce Schares, Sr., Don Bosco; Trevor Sauerbrei, So., Wapsie Valley; Kaleb Bauer, Sr., Southeast Warren.